20 bz
Aktualności
Środa, 11 grudzień 2019 r.
05.09.2019
Zawody strzeleckie o puchar Dowódcy 20 Brygady ZmechanizowanejZ okazji 25-lecia powstania 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej zostały zorganizowane zawody o puchar Dowódcy 20 Brygady.
 
 
 
 
 
 
Doskonalenie zdobytych umiejętności, to jeden z elementów szkolenia, który powinien towarzyszyć wszystkim nie tylko  żołnierzowi, ale wszystkim, którzy chcą osiągnąć cel. To dotyczy również miedzy innymi szkolenia strzeleckiego. Znakomitą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w tym zakresie były dzisiejsze zawody strzeleckie z broni historycznej przygotowane przez Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo kolekcjonerskie Gward z okazji 25-lecia 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.  O godzinie 9.00 na strzelnicy garnizonowej 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej Pan gen. bryg. Jacek OSTROWSKI otworzył oficjalnie zmagania o puchar Dowódcy z okazji 25-lecia 20 Brygady Zmechanizowanej.
W zawodach wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych, klas mundurowych z Gorowa Iławeckiego i Dąbrowy Białostockiej, młodzież szkolna, ale również zaprzyjaźniona redakcja telewizji Bart-Sat wystawiła swoją reprezentację.

Po zsumowaniu wszystkich punktów kolejno miejsca zajęli:
I miejsce – Cezary SOBCZAK
II miejsce – Konrad POTASZNIK
III miejsce – Radosław JÓZEPAJTIS

Wszyscy uczestnicy zawodów strzeleckich otrzymali dyplomy za udział
w zawodach strzeleckich i wspaniałą sportową rywalizację . Po zawodach Dowódca 20 Brygady zaprosił wszystkich uczestników na żołnierski poczęstunek na świeżym powietrzu.

Zdjęcia:mł.chor. Krzysztof MATCZAK, Pan Tomasz KOWALSKI
 
 
Mikołaj Błogosławski