20 bz
Aktualności
Środa, 11 grudzień 2019 r.
28.10.2019
Podpisanie porozumienia o współpracy23 października w kinie Wenus w Nidzicy odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy po między Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy a 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną.
 
 
 
 
 
23 października w kinie WENUS w Nidzicy odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy po między Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy a 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną. Porozumienie podpisali dyr. ZSZiO w Nidzicy Pan Dariusz Wółkiewicz oraz w imieniu Dowódcy 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej Zastępca Dowódcy 20 Brygady Pan płk Jerzy Sulima. Uroczystość podpisania porozumienia poprzedzona była występem artystycznym uczniów oraz pokazem musztry paradnej w wykonaniu uczniów klasy wojskowej.
W trakcie uroczystości członek Zarządu Związku Polskich Spadochroniarzy kpt. Andrzej Purzycki wręczył odznaczenia przyznane przez Prezydium Zarządu ZPS. Starosta Nidzicki Marcin Paliński odznaczony został Komandorią Złotej Odznaki „Za zasługi dla I Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Warszawie”, natomiast dyrektorzy ZSZiO w Nidzicy, pp. D. Wółkiewicz i K. Grochowski, zostali uhonorowani Złotą Odznaką „Za zasługi dla I Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Warszawie”. Uroczystość przebiegała w bardzo uroczystej i podniosłej atmosferze, a oprócz uczniów i nauczycieli ZSZiO w Nidzicy na sali obecni byli także licznie zaproszeni goście.
 
 
 
 
Mikołaj BŁOGOSŁAWSKI